ПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ В ОДЕСІ


пластиковые двери в Одессе
 
 
різновиди дверей в Одесі

види пластикових дверей-Одеса
 
 

Настав час вибирати якісні металопластикові двері в компанії «Аліас-Одеса»

Як правило, всі металопластикові вироби поділяються на:

-міжкімнатні;

-балконні;

-вхідні;

-розсувні двері.

 
 
вхідні металопластикові двері-Одеса
 
 

Вхідні пластикові двері в Одесі

Вхідні металопластикові двері завжди були набагато міцнішими, ніж двері міжкімнатні та ведучі на балкон. Замки та петлі, у цій конфігурації, посилені. Такий тип дверей не боїться погодних факторів зовнішнього середовища та перепадів температур. Внутрішній металевий армір посилює конструкцію вхідної групи. Спеціальні "копита", кутові з'єднання, роблять конструкції міцними та довговічними.

Вхідна група застосовується під час входу до будівлі. Металопластикові двері ПВХ, виконуються з профілів з трьома, п'ятьма та сімома камерами. При цьому ширина дверної рами може досягати 80 мм. Варіанти застосування: під'їзд, банк, магазин, лікарня, аптека і т. д. Як бачите, пластикові двері в Одесі можуть бути застосовані також в офісних, адмін. будинках, на дачах, верандах та в заміських будинках та котеджах.

Посилені, якісні, кутові з'єднання дозволяють забезпечувати підвищену протизламність конструкції. Для цього необхідно в комплектації використовувати загартовані склопакети зі склом - триплекс, а також необхідно замовити двокамерний склопакет з енергозбереженням, що дозволить отримати, на додачу, теплі двері. В основному, всі види вхідних пластикових дверей можна розділити на одностулкові, двостулкові штульпові, з глухою зоною, що примикає, розсувні двері і моделі з відкриванням в стилі «гармошка».

 
 
Варіанти вхідних дверей в Одесі

Металопластикові двері ПВХ
 
 

2


 
 
балконні двері в Одесі
 
 

Балконні двері із пластику в Одесі

Двері для балкона зазвичай складаються з однієї, двох або трьох секцій, а також можуть мати примикання глухих зон у вигляді вікон. Такий варіант скління дозволяє отримати досить багато сонячного світла і при цьому відсікти холодну зону балкона або зонувати лоджію. Замикання балконних дверей відбувається лише із приміщення. З зовнішнього боку цього виду виробу не передбачено замикання, фіксація полотна здійснюється за допомогою балконної клямки, а відкривання та закривання з балкона проводиться за допомогою ручки-черепашки (курця). Комплектуватися така конструкція може як поворотною, так і поворотно-відкидною фурнітурою.

Для захисту приміщення від проникнення холодних мас повітря з незаскленого балкона та безпосередньо вулиці, балконні двері є найнадійнішим варіантом скління. Регулювати на літній та зимовий притиск, обслуговувати та доглядати за цим видом конструкції дуже легко. Вироби добре герметизовані і звукоізольовані, вони мають гарний зовнішній вигляд, і досить довговічні.

 
 
балконні двері в Одесі

Пластикові двері на балкон
 
 

2


 
 
міжкімнатні двері Одеса
 
 

Неймовірна ціна на Міжкімнатні пластикові двері в компанії Аліас-Одеса.

Встановлюються лише всередині приміщення, щоб зонувати простір. Ці варіанти менш міцні ніж вхідні, мають слабкі теплоізоляційні властивості. Але вони і не потребують цих властивостей. Адже головне в їхньому випадку – це забезпечити доступ до тієї чи іншої кімнати.

Міжкімнатні металопластикові вироби мають високий рівень звукоізоляції, стійкі до перепадів температури, а також високого рівня вологості. Іншою перевагою є відсутність вицвітання від променів сонця і простота догляду.

 
 
міжкімнатні пластикові двері
 
 

2


 
 
розсувні пластикові двері в Одесі
 
 

Розсувні пластикові двері

Використовуються для того, щоб оформити широкий дверний отвір у тих випадках, коли немає можливості встановити двері розстібного типу. Спеціальна фурнітура дозволяє відчинити стулку на себе, а потім убік або відкривати її на провітрювання. Подібні конструкції називаються похило-розсувними.

Найчастіше вони мають хорошу теплоізоляцію, якісну ущільнювачі, можуть безперебійно працювати у зимовий час. Звичайно ж, у разі провітрювання дверей можна відкривати повністю.

 
 
Розсувні двері-Одеса

похило-зсувні системи ПВХ
 
 

2


 
 

Найкраща та надійна альтернатива від Аліас-Одеса

Вибираючи продукцію компанії «Аліас-Одеса», клієнт отримує гідну якість металопластикових дверей, склопакетів та інших конструкцій такого типу за доступною ціною.

Металопластикові двері в Одесі компанії надзвичайно якісні, вони забезпечують збереження тепла у квартирі, котеджі, на дачі чи веранді на тривалий час. Також є можливості придбати спеціальні стелопакети у двері з гарними шумопоглинаючими властивостями, що захищають від ультрафіолету, протизламні та антивандальні конструкції. Відповідно, кожен клієнт може знайти варіант за своїми уподобаннями та можливостями./p>
 
 
Металопластикові двері за найкращою ціною
 
 
Варіанти ламінації дверей у Одесі
 
 


 
 
Наші двері в Одесі

двері в тамбур

Міжкімнатні двері в Одесі

Вхідні пластикові вікна в Одесі

міжкімнатні двері на веранду

Балконні двері зі шпросом

Балконні двері в Одесі

Вхідна група ПВХ

розсувні двері в Одесі

вхідні штульпові двері в Одесі

 


КОНТАКТИ В ОДЕСІ


Адреса на карті компанії Аліас-Одеса1


ЛОГОТИП Аліас-Одеса10

Вікна в Одесі
БЦ “Планета”
Адреса: вул.Балківська 120/1 оф. 617

 

телефон мтс10  (066) 693-94-40
телефон Киевстар10  (097) 851-55-28
телефон Лайф10  (093) 170-13-14
 сайт:    alias.od.ua
 пошта:  alias.od@ukr.net
Офіс Аліас-Одеса 2

Салони в регіонах компанії Аліас10

логотипи дверей в Одесі

телевизоры к окнам в Днепре
розыгрыш страховок в Одессе
код оконного диллера
Мобильный офис в Одессе
Три опции для окон
Оплата частями в Одессе
Мгновенная рассрочка в Одессе
Рассрочка на окна Одесса
Скидка 3% от Алиас-Одесса
Компенсация на окна от государства
Теплый дом от банка

наши предложения:

  экологически чистые окна-Одесса
зимнее микропроветривание окон
 купить окна любых форм
энергосберегающее напыление на окна
цветные и ламинированные окна
Бесплатный замер окон в Одессе
Бесплатная доставка пластиковых окон
Качественный монтаж окон-Одесса

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

получите окно не выходя из дома
гибкая система скидок
гарантия качества окон
бесплатный замер и консультация

Окна в Одессе

БЦ «Планета»

Адрес: ул.Балковская 120/1 оф. 617

Телефон 2 (066) 693-94-40

Телефон 3 (097) 851-55-28

Телефон 4 (093) 170-13-14

почта: aliaswin@ukr.net