МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА РЕХАУ В ОДЕСІ


 
Пластикові вікна Рехау Одеса
 
Логотип Рехау
 
Види профільних систем Рехау у Одесі
 
Профіль Рехау Євро 60
 
Профіль Рехау Євро 70
 
Профіль Рехау бріліант
 
Профіль Рехау Євро 86
 
Профіль Рехау Генео
 
Розрахуємо вікна рехау в Одесі
 

2

2


 
Описание преимуществ пластиковых окон Рехау
Безпека та підтримка рехау

1.Euro-Design 60

Застосовується профіль Рехау Євро-дизайн 60 для виготовлення балконних вікон, скління квартир та вікон невеликого розміру. Можливе використання при виробництві виробів для приватних будинків (при помірному кліматі, такому як Одеська область, та хорошій опалюваності приміщень).
Монтажна ширина 60 мм, кількість повітряних камер – 3 шт.
Зовнішня відмінність полягає в наявності 15-градусних скосів на внутрішніх штапиках виробу, які надають металопластиковим вікнам Рехау більш елегантний вигляд.
Наявність двох контурів ущільнення сприяє щільному приляганню для захисту від вітру і води.
Різниця у ціні з профілем 70 мм у межах (20-30%), що може схилити у бік його придбання за рахунок привабливої ціни та економії, якщо теплозберігаючі властивості не критично важливі.

2. Euro-Design 70

Цей профіль є 5-камерним та має монтажну глибину 70 мм. За своїми технічними характеристиками він на порядок вищий за попередній. У порівнянні з профілем Rehau Euro-Design 60 тут набагато вищий показник теплозбереження. Також можливе використання розширеного набору кольорів профілю, який буде виготовлений безпосередньо в Німеччині та привезений до Одеси від концерну Рехау.
Також Rehau Euro-Design 70, з погляду споживача, може мати кілька переваг:
По-перше, сучасний дизайн, що виділяє його серед інших варіантів.
По-друге, великий вибір кольорів та плівок для декорування.
По-третє, більш високий рівень опору статичному навантаженню із збереженням теплозахисних властивостей (дозволить не просідати петлям віконного виробу з часом).

3. Brilliant-Design

П'ятикамерна система лінійки концерну Рехау із шестикамерною стулковою частиною. Система преміум класу у п'ятикамерному сегменті. Ціна металопластикових вікон Рехау Brilliant-Design в Одесі, на 15-25% вище за аналогічну п'ятикамерну систему з монтажною шириною 70 мм - Rehau Euro-Design 70. Відмінності у вартості вікон обумовлено різним способом виробництва профілю, різними технічними рішеннями, характеристиками та візуально. При виготовленні даної профільної системи використовується підвищена доза глянцю при екструдії, процес виробництва вимагає набагато більше часу, на відміну від виробництва Рехау Євро Дизайн 70. На виході ми отримуємо продукт з ідеально гладкою глянсовою поверхнею. Товщина зовнішньої стінки становить 3 мм, що дає можливість віднести цю систему до найвищого класу А. Особливий дизайн металопластикових вікон Рехау Діамант виділить Ваше вікно на вулицях Одеси за рахунок водозабірного крила шостої камери, яка також збільшить теплозберігаючі властивості конструкції.

4. SYNEGO

Профільна система Рехау Синього (SYNEGO) є однією з найенергоефективніших віконних систем. Сім повітряних камер у стулці та шість камер у рамній частині комплектуються внутрішнім армиром від 1.5 мм та мають монтажну глибину 80 мм. Можливе виготовлення вікон із двома та трьома контурами ущільнення.
Такі показники дають можливість отримати високий рівень шумоізоляції та теплозбереження приміщення, при цьому ціна металопластикових вікон Синього в Одесі буде дешевшою на 10-15% ніж система з такою самою монтажною глибиною-Рехау Генео, за рахунок використання у виробництві стандартного ПВХ компонента. Металопластикові вікна Рехау Сінього, пропоновані компанією Аліас-Одеса, використовуються в основному в холодних регіонах України. Популярність в Одесі, ця система має у клієнтів, які хочуть засклити свій будинок високоякісними конструкціями, які не претендують на ексклюзивний продукт, такий як Генео.

5. GENEO

Флагманський продукт компанії Рехау був розроблений для скління «пасивних будинків» та приміщень із підвищеними вимогами енергоефективності. Даний профіль, з комплектацією максимально теплим склопакетом товщиною 53 мм, заповненим аргоном і склом з мультифункціональним і енергозберігаючим напиленням, що застосовується в ньому, дозволяє отримати коефіцієнт опору теплопередачі Rf =1,29-1,28 м²K/Вт.

Такий рівень енергоефективності пластикових вікон Рехау GENEO підкріплюється підвищеною жорсткістю профільної системи за допомогою інноваційної технології RAU-FIPRO. Даний матеріал застосовується в космічних технологіях, літакобудуванні та виробництві болідів формули 1. Підвищену жорсткість профілю забезпечують спеціальні волокна, які входять до складу профілю Генео. Купуючи металопластикові вікна REHAU GENEO в компанії Аліас-Одеса, ви отримуєте ексклюзивний продукт, який не має аналога.

Настав час утеплюватися
з вікнами рехау замовляют в Одесі
 


 
2

2


КОНТАКТИ В ОДЕСІ


Адреса на карті компанії Аліас-Одеса6


ЛОГОТИП Аліас-Одеса6

Вікна в Одесі
БЦ “Планета”
Адреса: вул.Балківська 120/1 оф. 617

 

телефон мтс6  (066) 693-94-40
телефон Киевстар6  (097) 851-55-28
телефон Лайф6  (093) 170-13-14
 сайт:    alias.od.ua
 пошта:  alias.od@ukr.net
Офіс компанії Аліас-Одеса6
Салони в регіонах компанії Аліас4   Стеко, ВДС, Рехау, Века, в Одесі6
телевизоры к окнам в Днепре
розыгрыш страховок в Одессе
код оконного диллера
Мобильный офис в Одессе
Три опции для окон
Оплата частями в Одессе
Мгновенная рассрочка в Одессе
Рассрочка на окна Одесса
Скидка 3% от Алиас-Одесса
Компенсация на окна от государства
Теплый дом от банка

наши предложения:

  экологически чистые окна-Одесса
зимнее микропроветривание окон
 купить окна любых форм
энергосберегающее напыление на окна
цветные и ламинированные окна
Бесплатный замер окон в Одессе
Бесплатная доставка пластиковых окон
Качественный монтаж окон-Одесса

ВЫ ПОЛУЧИТЕ:

получите окно не выходя из дома
гибкая система скидок
гарантия качества окон
бесплатный замер и консультация

Окна в Одессе

БЦ «Планета»

Адрес: ул.Балковская 120/1 оф. 617

Телефон 2 (066) 693-94-40

Телефон 3 (097) 851-55-28

Телефон 4 (093) 170-13-14

почта: aliaswin@ukr.net